Stałam się częścią jeździeckiego turnusu. Kiedyś byłabym tym zachwycona, ale w tym momencie nie było to dla mnie w żaden sposób istotne.

zobacz więcej

Malowanie kwiatów na małym formacie nie było zbyt skomplikowane. Wkrótce dostrzegłam inne kwiaty zaklęte w ornament. Pałac pełen był różnych wzorów.

zobacz więcej

Iwonka, jakie to ładne, dlaczego jeszcze nie widziałam tej pracy? Pochwal się na Świecie Wyobraźni :) Opis historii tego obrazu dedykuję Gosi.

zobacz więcej

Chciałabym aby ten obraz był jak muzyka Vivaldiego, jak gra Nigela Kennedy i jak rodząca się wiosna...

zobacz więcej

- Idea piękna, masz sadzonki? - ten żartobliwy komentarz spowodował, że zaczęłam się zastanawiać skąd właściwie biorą się takie drzewa.

zobacz więcej

Ostatniego ranka wściekłym rankiem obudziło nas tupanie. Wyjrzałam przez okno, a tam pod moją jabłonią, stoi koń.

zobacz więcej

Myślę o tym jakie nazwy dotyczą koloru zielonego. Ale żadna z nazw, które przychodzą mi do głowy, nie pasuje do tego co ...

zobacz więcej

Jezioro to współistnienie, harmonia przeciwstawnych elementów. Tyle różnorodnych przeciwstawnych aspektów, niuansów składa się na większą całość. Wszystkie elementy są ważne, istotne, potrzebne.

zobacz więcej

W zeszłym roku o tej porze w klasie Benia były zajęcia na których dzieci robiły palemki wielkanocne pod kierunkiem jednej z mam, ...

zobacz więcej