25 maja – 6 czerwca – Salon Wiosenny – wystawa twórczości architektów z Koła Plener

25 maja – 6 czerwca 2026 r.
Organizator: Koło „Plener” Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP)
Miejsce ekspozycji: Pałac Zamojskich, Sala Lustrzana, ul. Foksal 2
Wernisaż: 25 maja 2026 r., godz. 18:00

Tegoroczny Salon Wiosenny 2025 prezentuje przegląd malarstwa, grafiki, asamblażu, tkaniny artystycznej  i fotografii artystycznej wykonanych przez architektów i zaproszonych przez nich gości.

Prezentuję asamblaż nr 51 „Na szczęście”.

Z A P R A S Z A M !

Artyści biorący udział w wystawie: Joanna Adamek, Beata Bejtman-Kuźmienko, Małgorzata Brodzikowska-Pionier, Jan Fiszer, Barbara Golimowska, Wiktoria Guzelf, Janina Jabłecka, Ryszarda Łucja Jagielska,Włodzimierz Karczmarzyk, Urszula Krzyżanowska, Olga Kwiecińska, Barbara Obrębska-Mikler, Joanna Pasynkiewicz, Iwona Piszczelska, Andrzej Strzelczyk, Barbara Szyszko, Barbara Targowska, Janusz Targowski, Monika Trochym-Cymke, Ewa Anna Wasiutyńska, Renata Zambrzycka, in memoriam: Krystyna Guranowska-Stolarz.