Wystawa rodzinna Wyspy Szczęśliwe – Galeria Brzozowa, Warszawa /2021

21 maja – 21 czerwca 2021 r.
Galeria Brzozowa, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej
ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej), Stare Miasto, Warszawa

(ze względu na epidemię nie było wernisażu)

Każde z nas jest jak osobna wyspa, ale razem tworzymy rodzinny archipelag.

Iwona Piszczelska jest architektem, równolegle do pracy zawodowej rozwija swoją pasję malarską. Fascynuje ją twórczość jako narzędzie poznania, zmiany, rozwoju. Ciągle poszukuje, a jej przewodnikiem jest wyobraźnia. Tworzy asamblaże.

Tomasz Piszczelski jest z zawodu informatykiem, człowiekiem wielu pasji. W polu jego zainteresowań znajduje się fotografia, jazda konna, żeglarstwo, łowiectwo, piwowarstwo, kulinaria… Na wyprawach żeglarskich nie rozstaje się z aparatem.

Wiktoria Piszczelska jest uczennicą Technikum Fototechnicznego. Kocha ruch, tańczy w Fox Dance Studio i jeździ konno. Wymyśla i samodzielnie szyje suknie. Konie, szycie i fotografia pochłaniają ją całkowicie.

Bernard Piszczelski uczy się w Liceum im. Lelewela. Interesuje się psychologią i ekonomią. Kocha słowa, a słowa kochają jego. Pisze wiersze i opowiadania. Jego głębokie i refleksyjne podejście do życia zaskakuje dorosłych.

Nasza pierwsza wystawa rodzinna miała miejsce 7 lat temu w Bielańskim Ośrodku Kultury. Tak ważne wydarzenie warte jest powtórzenia. Szczególnie, że jeszcze chwila a dzieci dorosną i wyfruną w świat.