Namaluj swój wewnętrzny świat – malowanie intuicyjne

Malarstwo intuicyjne przywraca dziecięcą radość tworzenia, pozwala dotrzeć do ukrytych emocji, odnosi się do uniwersalnej symboliki kolorów, motywów i mitów, budzi intuicję… Pozwala odkryć jak pięknie się od siebie różnimy.

Celem warsztatów malarstwa intuicyjnego Namaluj swój wewnętrzny świat jest swobodna kreacja, radość z używania farb, twórcza zabawa. Nie szkodzi, jeśli ostatni raz trzymałeś w ręku pędzel w podstawówce, nie trzeba nic umieć.

Jest to sposób malowania naturalny dla każdego, niezależnie od wieku, dlatego dzieci również są mile widziane, jako uczestnicy zajęć.

Warsztaty prowadzi Iwona Piszczelska – z wykształcenia architekt, z zamiłowania artystka. Ukończyła studia podyplomowe „Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej” na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W marcu 2017 roku w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie miała miejsce jej wystawa malarstwa intuicyjnego „Czerwony – emocje”. Warsztaty są odpowiedzią na komentarze oglądających – „Też chcę tak pomalować….” 

INFORMACJE: ipiszcze@o2.pl

Zdjęcia zostały zrobione w Sali Wystawowej Bielańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Goldoniego 1 w Warszawie.