15 kwietnia – 3 maja 2026r.
Organizator: Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików
Miejsce ekspozycji: Terminal Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24
Wernisaż: 15 kwietnia 2026 r. o godz. 19:30
PREZENTACJE to tytuł zbiorowej wystawy Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. W ekspozycji tej podkreślona jest wielogłosowość malarstwa, w którym różnorodne perspektywy mogą współistnieć, przenikać się i wzajemnie uzupełniać. Każdy z obecnych czterdziestu dziewięciu twórców wnosi do tej przestrzeni własny rytm, energię, inspirację, własną wrażliwość artystyczną. Wśród sześćdziesięciu sześciu prac znajdziemy zarówno prace w konwencji malarstwa przedstawieniowego, malarstwa zmierzającego ku abstrakcji, aż po abstrakcję w czystej postaci.
Na wystawię prezentuję asamblaż Nr 48 „Nad Styksem”

Autorzy prac:
Agnieszka Adam, Maria Baster-Grząślewicz, Elżbieta Bogusławska, Anna Boszko, Małgorzata Burcicka-Kozieł. Katarzyna Chodyń-Semczuk, Anna Cichocka, Wiesława WIECZKO Czarnecka-Koźlik, Elżbieta Czerwińska, Maka Gadowska, Kamil Gos, Jolanta Granecka-Mikuła, Anna Grzybowska, Zofia Kijak, Zbigniew Kotynia, Kajetan Kreutz-Majewski, Kamila Kuna, Waldemar Kusal, Krystyna Małecka, Dariusz Milik, Armen Mkhitaryan, Sylwia Młodziejewska, Andrzej AMOR Moraczewski, Iwona Nielubowicz, Jolanta Noga, Janina Olczak, Roma Pejda, Iwona Piszczelska, Urszula Poncyljusz, Danuta Popławska, Katarzyna Poszwińska, Anna Przepióra, Teresa Radomyska-Kusal, Krystyna Rafalska, Barbara Retmaniak, Bożena Sękowska, Aleksandra Siedlecka, Krzysztoff Skain May, Woytek Smółkowski, Ewa Stasiak, Artur Szałkowski, Hanna Szoll, Barbara Trojanowska, Halina Truszczyńska, Katarzyna Warnicka, Teresa Warowna, Ewa Wilk, Urszula Woźniak, Agnieszka Żokowska
4 grudnia 2024 r. – 20 stycznia 2025 r.
Organizator: Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików
Miejsce ekspozycji: Galeria Wyższej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej, ul. Siedmiogrodzka 3A
Spotkanie z artystami: 9 grudnia 2024 r. godz. 18:00
Dwudziestu siedmiu artystów prezentuje czterdzieści jeden prac opartych na motywie liścia. Mam przyjemność prezentować cztery asamblaże i jedną opowieść.

3 października 2024 r. – 5 stycznia 2025 r.
Organizator: Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików
Miejsce ekspozycji: GALERIA 2 PIĘTRO, Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa, Al. Niepodległości 141A
Wernisaż: 3 października godz. 18:00
Z okazji 40 lecia istnienia i działalności ZPAMiG-u w ekspozycji bierze udział 56 twórców.
Na wystawie prezentuję obraz „Dojrzewanie”. Wystawa trwa do 5 stycznia 2025 r.
Artyści biorący udział w wystawie: Agnieszka Adam, Joanna Adamek, Maria Baster-Grząślewicz, Maria „J” Białousz, Elżbieta Bogusławska, Anna Boszko, Małgorzata Burcicka-Kozieł, Katarzyna Chodyń-Semczuk, Ryszard Chojnowski, Wiesława Czarnecka-Koźlik, Helena Czerska, Emilia Czyż-Kędzierska, Irena Filipowicz, Maka Gadowska, Danuta Glińska, Barbara Golimowska, Anna Grzybowska, Justyna Harris, Ryszarda Łucja Jagielska, Agnieszka Jasionowska, Maja Kierzkowska, Kajetan Kreutz-Majewski, Jerzy Krzysztoporski, Adam Kunikowski, Waldemar Kusal, Krzysztof Łaźny, Anna Łącka, Maria Macięga, Wiktoria Mikulska, Elżbieta Musiał, Iwona Nielubowicz, Danuta Niklewicz, Jolanta Noga, Janina Olczak, Michał MOST Ostaniewicz, Klaudia Osytek, Elżbieta Owczarek, Roma Pejda, Zofia Piotrowska, Iwona Piszczelska, Magdalena Piwko-Chudzik, Urszula Poncyljusz, Danuta Popławska, Katarzyna Poszwińska, Olga Prokop-Miśniakiewicz, Anna Przybyszewska, Teresa Radomyska-Kusal, Krystyna Rafalska, Piotr Rembieliński, Krzysztoff Skain May, Krzysztof Skrętowski, Woytek Smółkowski, Hanna Szoll, Barbara Trojanowska, Halina Truszczyńska, Szymon Węgorzewski